Apartments for Rent near Dempster & Chicago Plaza in Evanston, IL - Page 15
-
STUDIO$2,085+1 BED$2,526+2 BEDS$3,580+ -
Good ValueSTUDIO$2,487+1 BED$2,635+2 BEDS$4,322+The Saint Grand
218 E Grand Ave, Chicago, IL 60611 -
STUDIO$2,295+1 BED$2,475+2 BEDS$3,825+3 BEDS$4,000+
1706 Sherman Ave.
1706 Sherman Ave, Evanston, IL 60201 -
STUDIO$1,478+1 BED$1,918+2 BEDS$2,720+
3130 N. Lake Shore Drive
3130 N Lake Shore Dr, Chicago, IL 60657 -
Exceptional ValueSTUDIO$1,901+1 BED$1,928+2 BEDS$2,820+
Park Michigan - 1212 S Michigan Ave
1212 S Michigan Ave, Chicago, IL 60605 -
Good Value
-
-
Price Drop. $302 OffSTUDIO$1,956+1 BED$2,189+2 BEDS$2,643+
100 Forest Place Apartments
100 Forest Pl, Oak Park, IL 60301 -
-
-
2 BEDS$3,150+3 BEDS$3,725+6 BEDS$4,150+
5715-5725 S. Kimbark Avenue
5715-5725 S Kimbark Ave, Chicago, IL 60661 -
STUDIO$1,537+2 BEDS$2,740+
Edge @ Sheridan - 5910 N Sheridan Rd
5910 N Sheridan Ave, Chicago, IL 60660 -
Price Drop. $692 Off1 BED$1,816+2 BEDS$2,251+
Deer Valley Apartments
30011 N Waukegan Rd, Lake Bluff, IL 60044 -
Exceptional ValueSTUDIO$1,445+1 BED$1,720+
Presidential Apartments
800 Hinman Ave, Evanston, IL 60202 -
Price Drop. $381 Off1 BED$1,868+2 BEDS$2,178+3 BEDS$2,722+
Brook Run
2734 N Buffalo Grove Rd, Arlington Heights, IL 60004 -
Good ValueSTUDIO$1,786+1 BED$1,800+
Covington - 4600 N Clarendon Ave
4600 N Clarendon Ave, Chicago, IL 60640 -
STUDIO$1,620+1 BED$2,273+
Oakdale Terrace - 525 W Oakdale Ave
525 W Oakdale Ave, Chicago, IL 60657 -
Exceptional ValueSTUDIO$1,744+1 BED$2,156+2 BEDS$2,870+3 BEDS$4,434+
1111 N. Dearborn
1111 N Dearborn St, Chicago, IL 60610 -
Rent Special
-
Exceptional Value1 BED$1,460+2 BEDS$1,793+3 BEDS$1,888+4 BEDS$2,242+
Eden Commons
2701 S Indiana Ave, Chicago, IL 60616 -
Good ValueSTUDIO$1,425+1 BED$1,745+2 BEDS$2,195+3 BEDS$2,765+
Hyde Park West
5325 S Cottage Grove Ave, Chicago, IL 60615 -
STUDIO$1,647+1 BED$1,605+2 BEDS$2,537+
Sheridan Lake - 6401 N Sheridan Rd
6401 N Sheridan Rd, Chicago, IL 60626 -
Good Value1 BED$2,216+2 BEDS$2,934+
The Residence at the Glen Town Center
1991 Tower Dr, Glenview, IL 60026 -
Good ValueSTUDIO$1,412+1 BED$1,697+2 BEDS$1,911+3 BEDS$2,857+
Twin Towers Apartments
1649 E 50th St, Chicago, IL 60615 -
Good ValueSTUDIO$1,665+1 BED$1,945+2 BEDS$3,695+
The Draper
5050 N Broadway St, Chicago, IL 60640 -
STUDIO$2,317+1 BED$2,785+2 BEDS$3,909+
JeffJack Apartments
601 W Jackson Blvd, Chicago, IL 60661 -
Exceptional ValueSTUDIO$1,500+1 BED$2,100+
Canterbury Court Apartments
1220 N State Pky, Chicago, IL 60610 -
Rent Special1 BED$1,365+2 BEDS$1,680+
St. Charles Square
607-623 E Gundersen Dr, Carol Stream, IL 60188 -
Good Value
-
-
-
-
STUDIO$1,235+1 BED$1,875+2 BEDS$2,650+
4600 N. Winchester / 1940-54 W. Wilson
4600 N Winchester Ave, Chicago, IL 60640 -
STUDIO$775+1 BED$855+
808 W 76th St 7542-52 S Halsted Chicago, IL 60620
808 W 76th St, Chicago, IL 60620 -
-
-
Exceptional Value
-
Exceptional Value
-
1 BED$890+2 BEDS$1,000+
8222-32 S Ingleside Ave Chicago, IL 60619
8222 S Ingleside Ave, Chicago, IL 60619 -
2 BEDS$1,775
Georgian Court Apartments
900-906 Joliet Rd, La Grange Highlands, IL 60525 -
-
Price Drop. $315 Off