Apartments for Rent near Riverside Square/River's Edge in Chicago, IL - Page 3
-
Discounts|1 BED$1,669+2 BEDS$1,839+3 BEDS$2,629+
-
Price Drop. $445 Off|STUDIO$2,319+1 BED$3,169+3 BEDS$6,369+
ReNew Waterside
420 E Ohio St, Chicago, IL 60611 -
|STUDIO$2,319+1 BED$2,719+2 BEDS$4,499+
Arrive Michigan Avenue
1326 S Michigan Ave, Chicago, IL 60605 -
|STUDIO$1,919+1 BED$2,339+2 BEDS$3,949+
Arrive Streeterville
333 E Ontario St, Chicago, IL 60611 -
|STUDIO$1,804+1 BED$1,985+2 BEDS$2,389+
Brook on Janes
401 Janes Ave, Bolingbrook, IL 60440 -
Good Value|STUDIO$1,779+1 BED$1,959+2 BEDS$2,739+
Arrive Glenview
2550 Waterview Dr, Northbrook, IL 60062 -
Exceptional ValueSTUDIO$1,459+1 BED$1,569+2 BEDS$2,089+3 BEDS$2,165+
ReNew Des Plaines North & South
730 W Algonquin Rd, Des Plaines, IL 60016 -
Good Value
-
Good Value|STUDIO$2,360+1 BED$2,752+2 BEDS$3,963+
Marquee at Block 37
25 W Randolph St, Chicago, IL 60601 -
Price Drop. $688 Off|STUDIO$2,290+1 BED$2,664+2 BEDS$3,973+3 BEDS$6,653+
Coast at Lakeshore East
345 E Wacker Dr, Chicago, IL 60601 -
Good Value|
-
Discounts|1 BED$1,929+2 BEDS$2,269+3 BEDS$2,849+
Arrive Oak Brook Heights
201 W Oakley Dr, Westmont, IL 60559 -
1 Month Free1 BED$1,400+2 BEDS$1,750+3 BEDS$2,110+
Briarwood Terrace Apartments
1501 S Wolf Rd, Prospect Heights, IL 60070 -
STUDIO$2,519+1 BED$3,914+2 BEDS$4,822+3 BEDS$7,315+
AMLI River North
71 W Hubbard St, Chicago, IL 60654 -
Exceptional Value1 BED$1,599+2 BEDS$2,075+3 BEDS$2,783+
International Village Lombard
1300 S Finley Rd, Lombard, IL 60148 -
Exceptional Value|1 BED$1,799+2 BEDS$2,090+3 BEDS$2,525+
Lake+House Apartments
333 Wood Creek Rd, Wheeling, IL 60090 -
STUDIO$2,389+1 BED$2,685+2 BEDS$3,965+
AMLI Lofts
850 S Clark St, Chicago, IL 60605 -
Good Value1 BED$1,589+2 BEDS$1,799+
Park Ridge Commons
9030 Kennedy Dr, Des Plaines, IL 60016 -
Rent Special
-
DiscountsSTUDIO$2,299+1 BED$2,599+2 BEDS$3,498+3 BEDS$5,997+
626 on the Park
626 S Wabash Ave, Chicago, IL 60605 -
|
-
1 Month Free|
-
1 BED$2,489+2 BEDS$3,110+3 BEDS$4,184+4 BEDS$7,200+
The Henry at Harms Woods
5424 Old Orchard Rd, Skokie, IL 60077 -
|STUDIO$2,215+1 BED$2,280+
Noca Blu Apartment Homes
2340 N California Ave, Chicago, IL 60647 -
|
-
|1 BED$2,395+2 BEDS$2,643+3 BEDS$3,885+
Buckingham
750 E Northwest Hwy, Des Plaines, IL 60016 -
Good Value|1 BED$1,335+2 BEDS$1,600+3 BEDS$2,420+
The Villages on Maple
1769 Robin Ln, Lisle, IL 60532 -
Good Value1 BED$2,351+2 BEDS$3,356+3 BEDS$4,799+
Elmhurst 255
255 N Addison Ave, Elmhurst, IL 60126 -
Good Value|
-
Good Value|1 BED$1,733+2 BEDS$1,935+
Bristol Club Apartments
5700 S Walnut Ave, Downers Grove, IL 60516 -
|STUDIO$2,539+1 BED$3,399+2 BEDS$5,059+
North Water Apartments
340 E North Water St, Chicago, IL 60611 -
Rent Special|1 BED$1,660+2 BEDS$1,980+3 BEDS$2,029+
Twin Lake Towers
200 W 60th St, Westmont, IL 60559 -
-
1 Month Free1 BED$1,560+2 BEDS$2,030+3 BEDS$2,594+
Glen Oaks Commons
9700 Sumac Rd, Des Plaines, IL 60016 -
Rent Special|STUDIO$1,250+1 BED$1,389+2 BEDS$1,658+
Riverstone Apartments
308 Woodcreek Dr, Bolingbrook, IL 60440 -
Exceptional Value|1 BED$1,550+2 BEDS$1,899+3 BEDS$2,550+
5320-5326.5 S. Drexel Boulevard
5320-5326.5 S Drexel Ave, Chicago, IL 60615 -
|
-
1 BED$2,800+2 BEDS$4,299+
1325 N Wells Apartments
1325 N Wells St, Chicago, IL 60610 -
|
-
Price Drop. $625 Off|STUDIO$2,562+1 BED$2,725+2 BEDS$4,360+
Cascade
455 E Waterside Dr, Chicago, IL 60601 -
Exceptional Value|STUDIO$1,380+1 BED$1,620+
The Maynard at 5115 N Sheridan
5101-5115 N Sheridan Rd, Chicago, IL 60640 -
|1 BED$2,900+2 BEDS$5,403+3 BEDS$11,495+
Residences at 8 East Huron
8 E Huron St, Chicago, IL 60611