Apartments for Rent near Homestead Christian Academy in Homestead, FL - Page 2
-
2 BEDS, 2 BATHS$2,200 -
STUDIO, 1 BATH$1,1501445 NW 2nd Ave Unit 3
1445 NW 2nd Ave, Florida City, FL 33034 -
4 BEDS, 3.5 BATHS$2,800
1280 N Flagler Ave
1280 N Flagler Ave, Homestead, FL 33030 -
2 BEDS, 1 BATH$1,300
520 SW 6th Ave Unit B
520 SW 6th Ave, Homestead, FL 33030 -
4 BEDS, 3.5 BATHS$3,300
679 SE 13th St Cir
679 SE 13th St Cir, Homestead, FL 33034 -
4 BEDS, 3 BATHS$3,500
718 SE 12th Ter
718 SE 12th Ter, Homestead, FL 33033 -
3 BEDS, 3.5 BATHS$2,500
621 SE 13th St Cir
621 SE 13th St Cir, Homestead, FL 33034 -
4 BEDS, 3 BATHS$2,950
184 NE 13th St
184 NE 13th St, Homestead, FL 33030 -
2 BEDS, 1.5 BATHS$1,750
1002 Adams Ave Unit 1002D
1002 Adams Ave, Homestead, FL 33034 -
3 BEDS, 2 BATHS$2,400
1080 N Franklin Ave Unit 1080B
1080 N Franklin Ave, Homestead, FL 33034 -
2 BEDS, 2 BATHS$1,890
1149 Independence Trail Unit 1149H
1149 Independence Trail, Homestead, FL 33034 -
2 BEDS, 2 BATHS$2,100
975 N Franklin Ave Unit 975B
975 N Franklin Ave, Homestead, FL 33034 -
3 BEDS, 2.5 BATHS$3,000
17875 SW 359 Ter
17875 SW 359 Ter, Homestead, FL 33034 -
3 BEDS, 2.5 BATHS$2,800
1258 NE 5th St
1258 NE 5th St, Homestead, FL 33033 -
3 BEDS, 1.5 BATHS$2,000
157 NE 12th Ave
157 NE 12th Ave, Homestead, FL 33030 -
2 BEDS, 1 BATH$1,800
520 SW Krome Terrace Unit 1
520 SW Krome Terrace, Homestead, FL 33030 -
2 BEDS, 1.5 BATHS$1,600
1406 NW 2nd Ave Unit 2
1406 NW 2nd Ave, Florida City, FL 33034 -
3 BEDS, 3 BATHS$2,700
437 NE 13th St
437 NE 13th St, Florida City, FL 33034 -
2 BEDS, 2 BATHS$2,000
960 N Franklin Ave Unit 960d
960 N Franklin Ave, Homestead, FL 33034 -
4 BEDS, 2.5 BATHS$2,75018943 345th Ter
18943 345th Ter, Homestead, FL 33034 -
2 BEDS, 2 BATHS$2,100800 Independence Dr
800 Independence Dr, Homestead, FL 33034 -
3 BEDS, 2 BATHS$2,300
993 NE 3rd Ave
993 NE 3rd Ave, Homestead, FL 33030 -
2 BEDS, 2.5 BATHS$1,950
627 E Mowry Ct
627 E Mowry Ct, Homestead, FL 33030 -
Exceptional Value1 BED$1,056
25 NE 12th St
25 NE 12th St, Homestead, FL 33030 -
1 BED$894+2 BEDS$1,693+
San Sherri Villas Apartments
440 E Mowry Dr, Homestead, FL 33030 -
Call for Rent
Deedco Gardens
105 SE 12th Ave, Homestead, FL 33030 -
1 BED$864+2 BEDS$1,603+
The Landings at Homestead
201-301 NE 11th St, Homestead, FL 33030