Apartments for Rent in Oakland County, MI
-
|1 BED$1,195+2 BEDS$1,320+
-
Exceptional Value|1 BED$1,475+2 BEDS$1,595+
Rochester Club Apartments
1685 Bedford Square Dr, Rochester Hills, MI 48306 -
Price Drop. $114 Off|
-
-
1 BED$1,480+2 BEDS$1,709+3 BEDS$2,201+
Citation Club Apartments
29540 Citation Club Cir, Farmington Hills, MI 48331 -
Good Value|1 BED$1,140+2 BEDS$1,215+
INDIAN LAKE VILLAGE APARTMENTS
3001 Lake Village Blvd, Lake Orion, MI 48360 -
|1 BED$1,373+2 BEDS$1,683+
Fairmont Park Apartments
22540 Fairmont Dr, Farmington Hills, MI 48335 -
Exceptional Value1 BED$1,379+2 BEDS$1,669+
Heights of Novi Apartments
22123 Solomon Blvd, Novi, MI 48375 -
|
-
Good Value|3 BEDS$2,520
Heron Springs Townhomes and Apartments
4100 Heron Springs Blvd, Lake Orion, MI 48359 -
STUDIO$1,475+1 BED$1,745+2 BEDS$2,485+
The Jordan
3250 Auburn Rd, Auburn Hills, MI 48326 -
STUDIO$1,120+1 BED$1,120+2 BEDS$1,260+
Woodland Gardens
4805 Woodland Ave, Royal Oak, MI 48073 -
|1 BED$1,449+2 BEDS$1,539+
Glens of Northville Apartments
20969 Woodland Glen Dr, Northville, MI 48167 -
2 BEDS$1,175+3 BEDS$1,325+
The Crossing at Auburn Hills
601 Seville Blvd, Pontiac, MI 48340 -
-
|2 BEDS$1,640
Lake Village of Rochester Hills
2450 Norfolk Dr, Rochester Hills, MI 48309 -
2 BEDS$1,585+3 BEDS$1,995+4 BEDS$2,830+
Glens of Bloomfield
7480 Bingham Rd, Bloomfield Hills, MI 48301 -
Rent Special|1 BED$1,304+2 BEDS$1,489+3 BEDS$2,453+
Somerset Park
1911 Golfview Dr, Troy, MI 48084 -
Exceptional Value|1 BED$936+2 BEDS$1,305+
Lakeview Apartments of Farmington Hills
23960 Middlebelt Rd, Farmington Hills, MI 48336 -
Exceptional Value|1 BED$1,215+2 BEDS$1,425+
District Royal Oak Apartments
1132 N Campbell Rd, Royal Oak, MI 48067 -
Good Value|STUDIO$825+1 BED$960+2 BEDS$1,003+