Apartments for Rent near Plaza in Scott Depot, WV
-
Exceptional Value1 BED$1,185+2 BEDS$1,495+4 BEDS$2,785+
-
Rent Special1 BED$1,360+2 BEDS$1,499+3 BEDS$1,815+
Wexford Village at Devonshire
98 Devonshire Dr, Scott Depot, WV 25560 -
-
1 BED$804+2 BEDS$937+3 BEDS$1,050+4 BEDS$1,179+
Southmoor Hills
4992 Richland Dr, South Charleston, WV 25309 -
1 BED$1,125+2 BEDS$1,090+3 BEDS$1,590+
Hidden Brook Apartments & Townhomes
1 Hidden Brooke Way, Culloden, WV 25510 -
1 BED$1,210+2 BEDS$1,425+Roxalana Hills Apartments
700 Roxalana Rd, Dunbar, WV 25064 -
2 BEDS$1,150
Country Club Village Apartments
33 Pope Way, South Charleston, WV 25309 -
1 BED$895+2 BEDS$1,270+3 BEDS$1,295+
The Ridge Apartments & Townhomes
5371 Big Tyler Rd, Charleston, WV 25313 -
Rent Special1 BED$975+2 BEDS$1,175+3 BEDS$1,500+
The Oaks Apartments
120 Oak Dr, Dunbar, WV 25064 -
Good ValueSTUDIO$1,350+1 BED$1,500+2 BEDS$1,500+3 BEDS$2,000+
East End Historic Apts
1567 Lee St E, Charleston, WV 25311 -
2 Months Free1 BED$1,400+2 BEDS$1,950+3 BEDS$2,350+
304 at Valley Pointe
100 Deitz Cir, Hurricane, WV 25526 -
-
-
1 BED$1,190+2 BEDS$1,445+
Country Club Apartments
6275 Country Club Dr, Huntington, WV 25705 -
1 BED$918+2 BEDS$1,038+
Patriot Glen (FKA Olde English I)
5096 Washington St, Charleston, WV 25313 -
Price Drop. $155 Off1 BED$795+2 BEDS$950+
Patriot Walker (FKA Village Hill)
5400 Big Tyler Rd, Charleston, WV 25313 -
Exceptional Value1 BED$750
Patriot at Belvedere (FKA Belvedere)
1506 Virginia St, Charleston, WV 25311 -
Exceptional Value
-
2 BEDS$1,038
Patriot Lanes (FKA Kelly Manor)
5355 Big Tyler Rd, Charleston, WV 25313 -
Exceptional ValueSTUDIO$775+1 BED$895+2 BEDS$1,025+
Garden Park Apartments
500 Garden Ln, Huntington, WV 25705 -
1 BED$870+2 BEDS$1,100+3 BEDS$1,200+
Patriot Greenbrier (FKA Greenbrier Gardens)
700 Canterbury Dr, Charleston, WV 25314 -
Good Value1 BED$750+2 BEDS$1,607+
Patriot River View (FKA One Morris)
1 Morris St, Charleston, WV 25301 -
Price Drop. $143 Off2 BEDS$895
Patriot of Brenmick (FKA Brenmick)
5119 Big Tyler Rd, Charleston, WV 25313 -
-
2 BEDSCall for Rent
Patriot Terrace (FKA Parkview Terrace)
227-229 Henson Ave, Charleston, WV 25303 -
1 BED$850+2 BEDS$1,038+
Patriot on the Grand ( FKA Grandview Pointe)
800 Grandview Pt, Dunbar, WV 25064 -
Price Drop. $159 Off1 BED$595+2 BEDS$795+
Patriot East (FKA River East)
1607 W Dupont Ave, Belle, WV 25015 -
1 BED$1,064+2 BEDS$1,607+
Patriot Rose (FKA Chateau)
24 Bradford St, Charleston, WV 25301 -
-
3 BEDS$1,350
3811-3850 Sleepy Hollow Dr
3811-3850 Sleepy Hollow Dr, Hurricane, WV 25526 -
2 BEDS$712+3 BEDS$834+Carriage Hill
100 Surrey Ter, Saint Albans, WV 25177 -
1 BED$851+2 BEDS$881+Breck Gardens
5270 Dewitt Rd, Cross Lanes, WV 25313 -
3 BEDS$1,395
The Ridge at Cross Lanes
101 Edview Cir, Cross Lanes, WV 25313 -
1 Month Free2 BEDS$1,080+3 BEDS$1,165+